O mnie

Pomocą psychologiczną zajmuję się od kilkunastu lat. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki (dyplom WSP Bydgoszcz 1998). Od początku swej zawodowej drogi związany jestem z podejściem Gestalt, nurtem psychologii humanistycznej. Swoje umiejętności terapeutyczne i trenerskie już za czasów studenckich budowałem pod okiem Olgi i Adama Haller (obecnie Centrum Counsellingu Gestalt) w Krakowie. W 2003 ukończyłem Szkołę Counsellingu Gestalt i uzyskałem dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt. W latach 2005-2007 obyłem szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliłem w ramach Programu Uzupełnień prowadzony przez Instytyt Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Równolegle rozwijam swój warsztat trenerski. Jako potwierdzenie swych kompetencji trenerskich w czerwcu 2012 uzyskałem rekomendację II stopnia (trener treningu interpersonalnego) Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mam doświadczenie nie tylko w pracy z grupami rozwojowymi ale również w szkoleniach biznesowych. Prowadziłem zajęcia min. dla BZ WBK, Netia, fundacja WOŚP, Orlen. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji i współpracy w zespole, rozwiązywania konfliktów interpersonalnych oraz w warsztatach rozwoju osobistego.
Obecnie pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie, gdzie jestem członkiem zespołu psychoterapii Gestalt. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową, grupy superwizyjne dla pedagogów i psychologów szkolnych, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Ponadto, w ramach fundacji SieChce, prowadzę zajęcia związane z rozwojem integralnym i alternatywną edukcją głównie w duchu wolnościowym.

Kontakt

Przemysław Różański
Gabinet psychoterapii Gestalt


tel. 609-412-607
e-mail: hopis@o2.pl

87-300 Brodnica
ul. Lidzbarska 20

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Administrator serwisu: Brodnica - portal eBrodnica.pl / Redakcja: Brodnica BIZ - firmy, instytucje, organizacje